Altijd al in een band willen spelen?

Muzikaal en zin om in een band te spelen? Lees snel verder!

Altijd al in een band willen spelen?

Spelen in een band

Florence Actief is op zoek naar gitaristen, drummers, basgitaristen, toetsenisten, saxofonisten, zangers en zangeressen die willen spelen in een pop-, smartlappenkoor of klassiek kamerorkest. Ben je 60 jaar of ouder en lijkt het je leuk om regelmatig te repeteren en op te treden? Dan kunnen we niet wachten om kennis met je te maken. Meld je dus snel aan! 

Nieuwe bands

Dit najaar starten we met drie nieuwe bands: 


Popband

  • Golden oldies van onder andere the Beatles en Abba.
  • Wij zoeken een drummer, slaggitarist, sologitarist, toetsenist, blazer(s), zangers en zangeressen.

 

Smartlappenkoor

  • Hollandse klassiekers van bijvoorbeeld Sonneveld en Hazes.
  • Wij zoeken een pianist, accordeonist, zangers en
    zangeressen.

 

Klassiek Kamerorkest

  • Genre klassieke muziek.
  • Wij zoeken blazers en stijkers.

Professionele begeleiding

Spelen bij een band is leuk, maar zonder de benodigde materialen en professionele begeleiding ben je nergens. Daar zorgt Florence Actief dan ook voor! De bands worden begeleid en gecoacht door professionele docenten en muzikanten en zo nodig ondersteund door een geluidsman. Alle randvoorwaarden om er een succes van te maken zijn dus aanwezig.

Meer informatie Florence bands

De nieuwe muziekgroepen gaan wekelijks repeteren in Leidschendam of Voorburg. Per keer wordt er een bijdrage van 5 euro gerekend. Je hoeft geen professional te zijn, maar enige basisvaardigheden zijn wel vereist. Het is bijvoorbeeld belangrijk dat je bladmuziek kunt lezen.

Aanmelden

Wil je je aansluiten bij een van deze bands? Meld je dan aan via liever-actief@florence.nl of 070 - 754 50 00.

Bel mij terug

*
*
*
Door op 'verzenden' te klikken gaat u ermee akkoord dat wij uw gegevens verwerken ten behoeve van onze dienstverlening aan u. Wij gebruiken uw gegevens niet voor marketingdoeleinden.
Vul hier niets in a.u.b.