Beatles, Elvis en zeezenders
Met ruim 1800 vierkante meter is Het Beatles Museum de grootste ter wereld die aandacht besteed aan deze Britse popgroep. Geen enkel ander Beatles-museum kan wedijveren met de items die hier zijn tentoongesteld. Eenenveertig jaar verzamelen, diverse keren opnieuw beginnen en dan je droom waar zien worden. Dat is wat u kunt zien in dit bijzondere museum. Sinds 2021 is het museum ook nog eens uitgebreid met het Zeezender Museum en het Elvis Museum. U krijgt daarmee drie musea voor één prijs en een goed overzicht van de belangrijkste tijd uit de muziekgeschiedenis. Natuurlijk genieten we met elkaar ook van een lunch.
Meer informatie en aanmelden
Gaat u mee? De kosten bedragen 48 euro. Introducés betalen 5 euro extra. Data en vertrekplaatsen:
- Dinsdag 27 februari om 09.30 vanaf wijkcentrum Duivenvoorde in Leidschendam en 10.00 uur vanaf woonzorgcentrum De Mantel in Voorburg;
- Donderdag 29 februari om 10.00 uur vanaf woonzorgcentrum Steenvoorde in Rijswijk.U kunt zich aanmelden via florencepas@florence.nl of 070 - 41 31 000 (optie 4). Bekijkt u ook de algemene voorwaarden.