Het jaar is weer bijna voorbij. De feestdagen staan voor de deur en voordat we het weten begint 2022. We hopen, samen met jou, dat het een goed jaar wordt. Een jaar waarin we met elkaar het onze FlorencePashouders weer comfortabeler en makkelijker maken. En een jaar waarin we onze fijne samenwerking verder zullen voortzetten.
Het team van de FlorencePas bedankt jou voor de dienstverlening en service richting de FlorencePashouders. Weet welke belangrijke rol jij voor hen speelt. Bedankt voor jouw flexibiliteit, klantvriendelijkheid en professionaliteit. Ook bedankt voor de betrouwbare manier waarop je bent omgegaan met de geldende coronamaatregelen.
We gaan er een mooi nieuw jaar van maken. Wij zien 2022 vol vertrouwen tegemoet. Natuurlijk moeten we meebewegen met de coronamaatregelen, maar zoals we dat al eerder hebben bewezen: wij van de FlorencePas kunnen dat! We gaan dan ook voor een mooi 2022 waarin we met elkaar onze activiteiten verder zullen ontplooien. Zijn er bepaalde zaken die je met ons wilt bespreken? Neem dan gerust contact met ons op!
Fijne dagen en een ondernemend 2022!
Irma Gosselink, Mignon Duijkers en Mirjam Kuiper