Ondernemingsraad

De Ondernemingsraad van Florence

De Ondernemingsraad behartigt de belangen van de 4.000 medewerkers van Florence. De OR van Florence bestaat uit zeventien leden.

 

Leden democratisch gekozen

Organisaties met vijftig of meer medewerkers zijn verplicht een Ondernemingsraad samen te stellen. De leden worden democratisch gekozen door middel van het houden van verkiezingen.  De gekozen OR controleert of de onderneming zich houdt aan wetten en regels en adviseert hierover.

 

Samenstelling Ondernemingsraad

 

Voorzitter
Ron van Lieshout, psycholoog
locatie Westhoff, Rijswijk
070 - 754 24 44 / ron.van.lieshout@florence.nl

 

Vicevoorzitter
Rina Meines, activiteitenbegeleider
locatie Mariahoeve, Den Haag
070 - 754 66 66 / rina.meines@florence.nl

 

Secretaris
Cindy Ligtvoet, zorgmanager Thuiszorg
locatie Duivenvoorde, Leidschendam
070 - 754 43 53 / cindy.ligtvoet@florence.nl

 

Overige OR-leden

Linda van den Broek, verpleegkundige

locatie Steenvoorde

linda.van.den.broek@florence.nl

 

Hennie Croes, woonzorgconsulent

locatie CoornhertCentrum, Den Haag

070 - 330 39 03 / hennie.croes@florence.nl 

 

Heika Downer, diëtist
locatie Gulden Huis, Den Haag
070 - 754 46 37 / heika.downer@florence.nl

 

Hélène Krassenburg, verpleegkundige
locatie Vinkenborghlaan, Leidschendam
helene.krassenburg@florence.nl

 

Jacqueline Krens, hoofd personeels- en salarisadministratie
locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk
070 - 754 44 27 / jacqueline.krens@florence.nl

 

Audrey Langeveld, Teamleider Interne Service

locatie Duinhage / CoornhertCentrum, Den Haag

070 - 325 46 40 / 070 - 388 92 13

 

Cora Mos, verpleegkundige

locatie Duivenvoorde, Leidschendam

cora.mos@florence.nl

 

Marian Opstal

locatie Steenvoorde, Rijswijk

marian.opstal@florence.nl

 

Rob Tuinenburg, verpleegkundige

locatie Gulden Huis, Den Haag

070 - 754 50 00 / rob.tuinenburg@florence.nl

 

Michiel Tuit

locatie Gulden Huis, Den Haag

070 - 754 50 00 / michiel.tuit@florence.nl

 

Juul Vogel

locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk

 

Germa Voois, Cliënt Contact Centrum

locatie Laan van vredenoord, Rijswijk

germa.voois@florence.nl

 

Winny Vos, jeugdverpleegkundige Jong Florence 
CJG Haagse Hout, Koningin Sophiestraat 120
2595 TM  Den Haag
070 - 752 65 39 / w.vos@jongflorence.nl

 

Berry Zaat, facilitaire dienst

locatie Oostduin

070 - 754 05 55 / berry.zaat@florence.nl

 

Ambtelijk secretaris
Loes Schorno
locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk
070 - 754 45 19 / loes.schorno@florence.nl

Contact
070 - 41 31 000
Bel mij terug
Naam*
Telefoonnummer*
Ik heb een vraag over:
Vul hier niets in a.u.b.