Ondernemingsraad

 

Leden democratisch gekozen

Organisaties met vijftig of meer medewerkers zijn verplicht een Ondernemingsraad samen te stellen. De leden worden democratisch gekozen door middel van het houden van verkiezingen. De gekozen OR controleert of de onderneming zich houdt aan wetten en regels en adviseert hierover.

 

Samenstelling Ondernemingsraad

 

Voorzitter Ron van Lieshout, psycholoog locatie Westhoff,

Rijswijk 070 - 754 24 44 / ron.van.lieshout@florence.nl

 

Vicevoorzitter Jacqueline Krens, hoofd personeels- en salarisadministratie locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk 070 - 754 44 27 / jacqueline.krens@florence.nl

 

Secretaris

Luciënne Brinkman, fysiotherapeute

locatie Gulden Huis, Den Haag

06 - 398 51 290 / lucienne.brinkman@florence.nl

 

Ambtelijk secretaris Loes Schorno

locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk 070 - 754 45 19 / loes.schorno@florence.nl

 

Overige OR-leden

Joyce Blok verzorgende 3IG, thuiszorg wijkteam Wilhelmina

joyce.blok@florence.nl

 

Jeannette van Dongen, projectmanager thuiszorg Voorburg

070 - 41 31 000 / jeannette.van.dongen@florence.nl

 

Linda van den Broek, verpleegkundige thuiszorg Nieuw Rijswijk

locatie Steenvoorde

070 - 754 22 22 / linda.van.den.broek@florence.nl

 

Marco Fliers, EVV-er

locatie Mariahoeve, Den Haag

070 - 754 66 66 / marco.fliers@florence.nl

 

Hélène Krassenburg, verpleegkundige thuiszorg locatie Vinkenborghlaan, Leidschendam helene.krassenburg@florence.nl

 

Cora Mos, verzorgende niveau 3-AG

Locatie Duivenvoorde

06 - 39850401 / cora.mos@florence.nl

 

Cheryl Mostert, huisverpleegkundige thuiszorg Wijkteam Laak

cheryl.mostert@florence.nl

 

Ina Koers-van Putten, medewerker restaurant

locatie Jonker Frans, Den Haag

070 - 754 11 11 / ina.koers@florence.nl

 

Rob Tuinenburg, verpleegkundige

locatie Gulden Huis, Den Haag

070 - 754 50 00 / rob.tuinenburg@florence.nl

 

Lia Luijken-Blonk, verzorgende

locatie Duinhage, Den Haag

070 - 754 16 66 / lia.blonk@florence.nl

 

 

Contact
070 - 41 31 000
Bel mij terug
Naam*
Telefoonnummer*
Ik heb een vraag over:
Door op 'verzenden' te klikken gaat u ermee akkoord dat wij uw gegevens verwerken ten behoeve van onze dienstverlening aan u. Wij gebruiken uw gegevens niet voor marketingsdoeleinden.
Vul hier niets in a.u.b.