Ondernemingsraad

De Ondernemingsraad behartigt de belangen van de 4.000 medewerkers van Florence. De OR van Florence bestaat uit zeventien leden.

 

Leden democratisch gekozen

Organisaties met vijftig of meer medewerkers zijn verplicht een Ondernemingsraad samen te stellen. De leden worden democratisch gekozen door middel van het houden van verkiezingen. De gekozen OR controleert of de onderneming zich houdt aan wetten en regels en adviseert hierover.

 

Samenstelling Ondernemingsraad

 

Voorzitter
Ron van Lieshout, psycholoog
locatie Westhoff, Rijswijk
070 - 754 24 44 / ron.van.lieshout@florence.nl

 

Vicevoorzitter
Rina Meines, activiteitenbegeleider
locatie Mariahoeve, Den Haag
070 - 754 66 66 / rina.meines@florence.nl

 

Overige OR-leden

Joyce Blok verzorgende 3IG, thuiszorg wijkteam Wilhelmina

joyce.blok@florence.nl

 

Luciënne Brinkman, fysiotherapeute

locatie Gulden Huis, Den Haag

06 - 398 51 290 / lucienne.brinkman@florence.nl

 

Linda van den Broek, verpleegkundige thuiszorg Nieuw Rijswijk

locatie Steenvoorde

070 - 754 22 22 / linda.van.den.broek@florence.nl

 

Jeannette van Dongen, medewerker Servicebureau

locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk

070 - 41 31 000 / jeannette.van.dongen@florence.nl

 

Jack de Dreu, manager Financiële Administratie

locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk

070 - 41 31 000 / jack.de.dreu@florence.nl

 

Marco Fliers, EVV-er

locatie Mariahoeve, Den Haag

070 - 754 66 66 / marco.fliers@florence.nl

 

Gerrie van Heulen, manager Rondvoorde

locatie Steenvoorde, Rijswijk

070 - 754 22 22 / gerrie.van.heulen@florence.nl

 

Hélène Krassenburg, verpleegkundige thuiszorg
locatie Vinkenborghlaan, Leidschendam
helene.krassenburg@florence.nl

 

Jacqueline Krens, hoofd personeels- en salarisadministratie
locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk
070 - 754 44 27 / jacqueline.krens@florence.nl

 

Cheryl Mostert, huisverpleegkundige thuiszorg Wijkteam Laak

cheryl.mostert@florence.nl

 

Ina Koers-van Putten, medewerker restaurant

locatie Jonker Frans, Den Haag

070 - 754 11 11 / ina.koers@florence.nl

 

Rob Tuinenburg, verpleegkundige

locatie Gulden Huis, Den Haag

070 - 754 50 00 / rob.tuinenburg@florence.nl

 

Michiel Tuit, verzorgende

locatie Gulden Huis, Den Haag

070 - 754 50 00 / michiel.tuit@florence.nl

 

Jacob Wakker, EVV-er

locatie Duinhage, Den Haag

070 - 754 16 66 / jacob.wakker@florence.nl

 

Berry Zaat, facilitaire dienst

locatie Oostduin

070 - 754 05 55 / berry.zaat@florence.nl

 

Ambtelijk secretaris
Loes Schorno
locatie Laan van Vredenoord, Rijswijk
070 - 754 45 19 / loes.schorno@florence.nl

Contact
070 - 41 31 000
Bel mij terug
Naam*
Telefoonnummer*
Ik heb een vraag over:
Vul hier niets in a.u.b.