Vrijwilliger Gastvrouw/heer huiskamer psycho-geriatrie
De uitdaging
Een vertrouwd gezicht in een veilige en warme omgeving
Heb jij een warm hart voor ouderen met geheugenproblemen of dementie? En wil jij bijdragen aan een rustige, huiselijke sfeer in een kleinschalige woonomgeving? Florence zoekt betrokken vrijwillige gastheren en gastvrouwen voor de huiskamers op onze psycho-geriatrische afdelingen.
Dit ga je doen
Activiteiten ondersteunen voor ouderen in de PG huiskamer. Vrijwilligersvacature in de ochtend en bij het middageten (vindt plaats van 12.30 – 14.00 uur) en hulp bieden bij het avondeten (vindt plaats van 17.00 tot 19.00 uur). Op alle weekdagen kan deze vorm van ondersteuning worden geboden. In overleg wordt dan bekeken op welke dagen en dagdelen u vrijwilligerswerk wilt doen.
Dit ben jij
Op je plek bij Florence
Vrijwilligerswerk bij Florence betekent samen met anderen iets moois doen. Of je nu helpt met koken, voorleest of er gewoon even bent voor een praatje – jouw bijdrage telt. Je staat er niet alleen voor: je maakt deel uit van een hecht en warm team waarin jouw inzet echt wordt gewaardeerd. Met een klein gebaar kun jij een groot verschil maken in iemands dag.
Dit vraagt de organisatie van jou:
Affiniteit met ouderen die aan het dementeren zijn;
Nauw kunnen samenwerken met beroepskrachten en vrijwilligers;
Redelijk zelfstandig kunnen werken;
Brengt gezelligheid en sfeer mee;
Helpt mee bij het serveren van koffie, thee en versnaperingen;
Goede beheersing van de Nederlandse en/ of een andere taal die door de bewoners van Jonker Frans worden gesproken;
Bezit geduld en overredingskracht om de bewoner te stimuleren tot het nuttigen van de maaltijd.
Dit bieden wij jou
Veel waardering én warme contacten met bewoners en collega’s
Een gezellige plek in een enthousiast en betrokken team
Persoonlijke begeleiding – je staat er nooit alleen voor
Reiskostenvergoeding (ook met je OV-chipkaart)
Toegang tot ons Florence-nieuwsblad
Aandacht en een attentie ter gelegenheid van de Dag van de Zorg en Kerst
Dit is jouw werkplek
Regentesse/Valkenboskwartier, deze wijk kenmerkt zich door een grote verscheidenheid aan culturen. Deze verscheidenheid is ook in Jonker Frans terug te vinden bij bewoners en medewerkers en daar zijn wij trots op. Naast de diversiteit zijn wij bij Jonker Frans ook blij met dit team, wij zijn echt een soort kleine familie. Wij geloven dat goede zorg begint bij een omgeving waarin mensen zich prettig en veilig voelen.
Solliciteren en extra informatie
Heb je nog vragen of wil je graag meer weten? Neem gerust contact op met Agnes Harcharan via 0618911407 of agnes.harcharan@florence.nl.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.