Zorgstudent bijbaan

Inschaling o.b.v. vooropleiding/diplomaStudentenWoonzorglocatie Adegeest (Voorschoten)
Direct solliciteren

De uitdaging

Ben jij zorgstudent en op zoek naar een bijbaan met betekenis?
Wil je naast je studie alvast praktijkervaring opdoen én écht iets betekenen voor ouderen?
Kom dan werken bij woonzorglocatie Adegeest in Voorschoten!

Bij Adegeest krijg je de kans om je zorgvaardigheden verder te ontwikkelen in een warme, moderne omgeving waar aandacht voor mensen centraal staat – zowel voor bewoners als voor collega’s.
Je werkt met flexibele diensten die goed te combineren zijn met je studie en persoonlijke leven.
Liever in de avonden werken? Ook dat kan!

Dit ga je doen

Als zorgstudent in de zorg ondersteun je cliënten bij hun dagelijkse zorg, zodat zij zo zelfstandig en comfortabel mogelijk thuis kunnen blijven wonen. Je werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit:

  • Helpen bij persoonlijke verzorging (ADL)

  • Ondersteunen bij medicatie

  • Licht huishoudelijke taken

  • Een luisterend oor bieden en écht aandacht geven.

Dit ben jij

‘Op je plek bij Florence’   

Bij Florence ben je niet alleen, met een grote groep collega's zoals jij ga je elke uitdaging aan! Zoals alle collega's die werkzaam zijn bij Florence, staat jouw ontwikkeling centraal. Of je nu net je diploma op zak hebt, midden in je zorgopleiding zit of al jaren ervaring hebt: jouw ambitie en talent krijgen bij ons de ruimte om te groeien. Juist omdat Florence zo’n grote organisatie is, vind je altijd een team of functie die bij jou past! 

  • Je volgt een zorgopleiding (MBO niveau 3 of 4, of HBO-V)

  • Je hebt minimaal het eerste studiejaar afgerond (of relevante stage-ervaring)

  • Je bent zelfstandig, betrouwbaar en hebt hart voor de zorg

  • Je bent beschikbaar voor ochtend- en/of avonddiensten (weekenden in overleg)

  • Als je kiest voor de thuiszorg, is het belangrijk dat je bereid bent om met de auto, fiets of scooter naar cliënten te gaan.

Dit bieden wij jou
  • Meteen een vast contract voor onbepaalde tijd – wel zo fijn! 

  • Je krijgt 8% vakantiegeld én een eindejaarsuitkering van 8,33%. 

  • Ruimte voor vrije tijd: 237,4 vakantie-uren bij een fulltime dienstverband (36 uur). 

  • We vergoeden je reiskosten met € 0,19 per kilometer. 

  • Voor meer arbeidsvoorwaarden bekijk de CAO VVT. 

Je kan altijd in ontwikkeling blijven. Florence heeft een eigen Talentcentrum en hanteert een actief mobiliteitsbeleid. 

Dit is jouw werkplek

Wij zijn Woonzorglocatie Adegeest, een van de jongste huizen van Florence. Onze locatie ligt centraal in de groene en rustige wijk in Adegeest, dicht bij het historische centrum van Voorschoten. Samen met een hecht team van zo’n 95 collega’s bieden wij dagelijks met liefde en toewijding intensieve verpleeghuiszorg en eerstelijnszorg aan onze bewoners

Solliciteren en extra informatie
Heb je interesse in deze functie? Solliciteer dan direct – we kijken uit naar jouw reactie!
Heb je nog vragen of wil je graag meer weten? Neem gerust contact op met Michelle Langeveld via 0639851123 of Michelle.langeveld@florence.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Direct solliciteren