Casemanager dementie
De uitdaging
In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar een enthousiaste casemanager voor 24-32 uur. Het werkgebied van Florence is Den Haag, Rijswijk, Leidschendam, Voorburg, Wassenaar en Voorschoten. Het gebied waar je komt te werken is in overleg.
De casemanagers van Florence bieden professionele begeleiding en ondersteuning aan cliënten met de diagnose Dementie of Mild Cognitive Impairment (MCI) en aan hun mantelzorgers in het gehele werkgebied van Florence. Keuzevrijheid voor de cliënt en het zo lang mogelijk zelfstandig zijn, zijn daarbij de uitgangspunten.
Dit ga je doen
Een Casemanager Dementie verricht de volgende werkzaamheden:
Verantwoordelijk voor een goede afstemming van de verschillende zorgproducten;
Maken van een probleeminventarisatie van cliënt en/of cliëntsysteem door het verzamelen, interpreteren en analyseren van gegevens;
Vraaggericht werken en in samenspraak met cliënt en/of cliëntsysteem zoeken naar een passend aanbod op de hulpvraag;
Opstellen van een zorgplan en ervoor zorgen dat dit op een adequate en efficiënte wijze wordt uitgevoerd, geëvalueerd en, waar nodig, bijgesteld;
Begeleiden en ondersteunen van het cliëntsysteem;
Belangrijke samenwerkingspartners zijn de huisarts, thuiszorg, interne behandelaars, welzijnsorganisaties, ziekenhuizen en de GGZ-partners. Daar houd je intensief contact mee gaandeweg de begeleiding aan de cliënt;
Het aanvragen en bewaken van een indicatie behoort tot je verantwoordelijkheid.
Dit ben jij
Voor deze functie binnen de Behandeldienst staan de volgende functie-eisen centraal:
Diploma HBO Verpleegkundige of HBO Social Work;
Diploma Post-HBO opleiding Casemanagement of de bereidheid deze te volgen;
Kennis over de gezondheidsproblematiek, sociale wetgeving, de sociale kaart, en thuiszorg;
Op de hoogte kunnen blijven van ontwikkelingen binnen het eigen vakgebied door het bijhouden van vakliteratuur, het volgen van na- en bij scholing en het bijwonen van congressen en symposia;
Stressbestendig, communicatief, cliëntgericht, flexibel en initiatiefrijk;
Goed om kunnen gaan met tegenstrijdige belangen;
Onafhankelijke opstelling;
Een pionier/ontwikkelaar kunnen zijn en oplossingsgericht in het werk en het goed kunnen neerzetten van de rol als Casemanager;
Kennis van het opbouwen en onderhouden van een sociale kaart;
Daarnaast zijn bepaalde computervaardigheden vereist: Word, Excel en kennis van registratiemethoden middels computerprogramma’s;
Het in bezit zijn van je rijbewijs B en beschikken over een auto is een pre.
‘Op je plek bij Florence’
Bij Florence ben je niet alleen, met een grote groep collega's zoals jij ga je elke uitdaging aan! Zoals alle collega's die werkzaam zijn bij Florence, staat jouw ontwikkeling centraal. Of je nu net je diploma op zak hebt, midden in je zorgopleiding zit of al jaren ervaring hebt: jouw ambitie en talent krijgen bij ons de ruimte om te groeien. Juist omdat Florence zo’n grote organisatie is, vind je altijd een team of functie die bij jou past!
Dit bieden wij jou
Je krijgt een uitdagende baan als Casemanager. Daarnaast kun je bij Florence rekenen op:
Een salaris ingedeeld in FWG-schaal 55 van de CAO VVT, van €3.504,14 tot €5.029,15 o.b.v. 36 uur.
8% vakantiegeld en een eindejaarsuitkering van 8,33%;
237,4 vakantie uren op basis van een fulltime dienstverband (36 uur);
Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd voor 24 of 32 uur.
Goede arbeidsvoorwaarden conform CAO VVT
Om je verder te blijven ontwikkelen hebben wij ons eigen professioneel Ontwikkelcentrum. Florence hanteert een actief mobiliteitsbeleid.
Dit is jouw werkplek
Als casemanager dementie bij Florence werk je midden in de wijk—dicht bij de cliënt én in nauwe samenwerking met het netwerk om hen heen. Je dagen zijn afwisselend en bestaan grotendeels uit bezoeken aan cliënten thuis. Daar leer je jouw cliënten echt kennen, zie je wat er speelt en kun je samen met hen en hun mantelzorgers zoeken naar wat nodig is om het dagelijks leven zo goed mogelijk te laten verlopen.
Soms werk je vanuit een Florence-locatie of sluit je aan bij overlegmomenten in de wijk, bijvoorbeeld bij de huisarts of een wijkteam. Vanuit onze visie op wijkgericht werken sta je namelijk nooit alleen: je werkt in verbinding met onder andere collega’s van ZorgThuis, de huisarts, het sociaal domein, dagbesteding en natuurlijk de collega’s binnen de Behandeldienst (zoals de SO, ergo, fysio en psychologie). Samen zorgen jullie ervoor dat kwetsbare ouderen de juiste ondersteuning op het juiste moment krijgen.
Geen dag is hetzelfde. De ene ochtend voer je een uitgebreid gesprek met een mantelzorger die vastloopt; later die dag stem je samen met de huisarts en thuiszorg af hoe jullie de zorg het beste kunnen organiseren. Tussendoor overleg je met een collega-casemanager over een complexe situatie of spar je met een specialist ouderengeneeskunde over diagnostiek of gedragsverandering.
In deze rol ben je veel onderweg, maar je staat er nooit alleen voor: je maakt deel uit van een hecht, professioneel team waarin ruimte is om te leren, te ontwikkelen en mee te denken over verbeteringen in de wijk.
Solliciteren en extra informatie
Heb je nog vragen of wil je graag meer weten? Neem gerust contact op met Bart van der Maaden via 06-39850033 of bart.van.der.maaden@florence.nl .
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.