Medewerker Welzijn Mariënpark

FWG 25 € 2.455,20 - € 3.124,01ZorgondersteunerWoonzorglocatie Marienpark ( Leidschendam)
Direct solliciteren

De uitdaging

Mariënpark is op zoek naar een medewerker Welzijn. 

Als medewerker Welzijn breng jij elke dag een beetje geluk en leef plezier bij onze bewoners. Vaak door er gewoon te zijn, een spelletje te doen of samen de krant te lezen.  

Dit ga je doen

Je werkt dag- en avonddiensten en helpt mee met het eten. Je zorgt voor gezelligheid in de huiskamer. Je werkt zowel zelfstandig als samen in een team als welzijnsmedewerker bij de activiteiten die georganiseerd worden voor onze bewoners. Soms gewoon koffie/thee drinken of een spelletje doen. Je weet bewoners enthousiast te maken om deel te nemen en je zorgt voor professionele begeleiding. Aandacht en belangstelling vergroten het leef plezier en welzijn. Zeker als je aansluit bij de wensen van de bewoner.

  • Het ondersteunen bij het ontbijt, lunch en avondeten, eten serveren in een huiselijke sfeer;

  • Je zorgt voor een aangename dag met passende activiteiten;

  • Het begeleiden van de bewoners tijdens de activiteiten en het evalueren hiervan; 

  • Het signaleren en rapporteren van bijzonderheden bij de bewoners; 

  • Het leveren van een bijdrage aan verbeteringen en verdere ontwikkelingen van het beleid rond het welzijn van de cliënten.

  • Je werkt dag- en avonddiensten 09:00u - 15:30u / 17:00u - 21:00u

Dit ben jij

‘Op je plek bij Florence’   

Bij Florence ben je niet alleen, met een grote groep collega's zoals jij ga je elke uitdaging aan! Zoals alle collega's die werkzaam zijn bij Florence, staat jouw ontwikkeling centraal. Of je nu net je diploma op zak hebt, midden in je zorgopleiding zit of al jaren ervaring hebt: jouw ambitie en talent krijgen bij ons de ruimte om te groeien. Juist omdat Florence zo’n grote organisatie is, vind je altijd een team of functie die bij jou past!

  • Je beschikt over een relevante MBO2-opleiding, zoals maatschappelijke zorg;

  • Beschikt over kennis van ouderen met dementie of bent bereid dit je snel eigen te maken; 

  • Je kan activiteiten ontwikkelen die passen bij bewoners met dementie, zowel in een groep als 1-op-1 

  • Je kan communiceren met de bewoner op gelijkwaardig niveau. 

  • Je bent initiatiefrijk, flexibel, nieuwsgierig naar de bewoners en hun (levens)verhalen en collegiaal. 

Dit bieden wij jou
  • Meteen een vast contract voor onbepaalde tijd – wel zo fijn! 

  • Je krijgt 8% vakantiegeld én een eindejaarsuitkering van 8,33%. 

  • Ruimte voor vrije tijd: 237,4 vakantie-uren bij een fulltime dienstverband (36 uur). 

  • We vergoeden je reiskosten met € 0,19 per kilometer. 

  • Voor meer arbeidsvoorwaarden bekijk de CAO VVT. 

Je kan altijd in ontwikkeling blijven. Florence heeft een eigen Ontwikkelcentrum en hanteert een actief mobiliteitsbeleid. 

Dit is jouw werkplek

Wij zijn woonzorglocatie Mariënpark, prachtig gelegen in het groene hart van Leidschendam, waar rust en natuur samenkomen voor een veilige en warme leefomgeving. In ons sfeervolle woonzorglocatie bieden wij zorg op maat aan 74 bewoners, met speciale aandacht voor ouderen met dementie. Een enorm gemoedelijke sfeer met fijne mensen om mee samen te werken! 

Solliciteren en extra informatie
Heb je interesse in deze functie? Solliciteer dan direct – we kijken uit naar jouw reactie!
Heb je nog vragen of wil je graag meer weten? Neem gerust contact op met Chantal van Koert - de Bruin via 0643501484 of chantal.van.koert@florence.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Direct solliciteren